Mentes és Társai Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. autószerelő – szerviztechnikus munkakörbe keressük új munkatársunkat
2024.08.13.
Szerviz

Új belépőt keresünk csapatunkba

autószerelő – szerviztechnikus munkakörbe keressük új munkatársunkat

Feladatok

- gépjárműjavítás, időszakos szervizelés, felülvizsgálat
- felkészítés műszaki vizsgára
- állapotfelmérés
- diagnosztika
- gumiszerelés, kerekek centrírozása

Elvárások
- min. autószerelő szakképesítés
- B kategóriás jogosítvány
- önálló, pontos munkavégzés, precizítás
- 1-3 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent
- márkaszervizben szerzett tapasztalat, márka- és típusismeret (!)

- középfokú szakirányú végzettség
- min.3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk
- barátságos munkahelyi légkör
- dinamikus csapat
- versenyképes, teljesítményhez igazodó fizetés
- teljes munkaidő
- stabil bejelentett munkahely (alkalmazotti jogviszony)
- hosszútávú perspektívák
- megalapozott képzési és továbbképzési lehetőségek

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük küldje el a jelentkezését és önéletrajzát!

Mentes és Társai
1191 Budapest
(Kispest) Attila utca 36-38.
Telefonszám: +36 1 280 7076

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.